معرفی برنامه کیبورد Word Flow

نرم افزار Word Flow نام کیبرد رسمی شرکت مایکروسافت است که برای سیستم عامل ios در اپستور به صورت رایگان منتشر شده است.این کیبرد به دلیل ویژگی های خاص خود جزو بهترین نرم افزار ها در مقایسه با نرم افزارهای مشابه است.یکی از مشکلاتی که در تلفن های همراه اپل وجود دارد بزرگیه تلفن همراه و نتوانستن تایپ با آن به صورت یک دستی است. نرم افزار Word Flow این مشکل را برای شما حل خواهد نمود.توسط این نرم افزار می توانید با فعال کردن قابلیت یک دستی ، کیبرد را به گوشه سمت راست/چپ تصویر کشیده و به راحتی تایپ نمایید. از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به تایپ کردن استاندارد، کشیدن کلمه ها و پیش بینی کلمه ی بعدی اشاره کرد.

معرفی برنامه کیبورد Word Flow

این نرم افزار همچنین در بخش GIF و Emoji نیز حرف هایی برای گفتن دارد.توسط این نرم افزار می توانید به راحتی GIF و Emoji های خود را از تعداد زیادی شکلک و انیمیشن انتخاب نمایید و همچنین در زمان تایپ نیز ، نرم افزار به صورته هوشمندانه شکلک های مختلفی را با توجه به متن تایپ شده ی شما پیشنهاد میدهد.

 

ویژگی های نرم افزار Word Flow:

کشیدن انگشت

شما در نرم افزار Word Flow میتوانید با کشیدن انگشت خود کلمه ی بعدی را پیش بینی کرده و اشتباهات تایپی خود را اصلاح نمایید.همچنین میتوانید با کشیده انگشت خود بر روی صفحه کلید به اطلاعات تصاویر متحرک ، شکلک ها ، نام مخاطبین ، رستوران ها ، تصاویر موجود در نرم افزار و غیره دسترسی داشته باشید.

این مطلب هم بخوانید:  معرفی برنامه Fyuse

تایپ یک دستی

همانطور که در توضیحات گفتیم ، تایپ یک دستی یکی از مهمترین امکانات این نرم افزار می باشد که آن را با سایر نرم افزار های مشابه متمایز میکند.در حالت یک دستی ، کیبرد به شکل قوس دار در کنار صفحه نمایش در آمده و شما می توانید به راحتی اقدام به تایپ کردن ،  پیدا کردن فایل های GIF ، تصاویر ، صورتک ها ، مشاهده ی اطلاعات تماس هنگامی که میخواهید آن را به دیگری ارسال نمایید ، مشاهده ی رستوران ها ، اخبار ، فیلم ها ، پیش بینی وضعیت آب و هوایی و غیره نمایید.

تمامی امکانات و ابزارهای این نرم افزار به صورت رایگان در دسترس عموم در اپستور اپل قرار گرفته است  و دیوایس های آیفون و آیپد را پشتیبانی میکند.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار و ارتباط با کارشناسان شرکت مایکروسافت به سایت رسمی این شرکت به آدرس http://garage.microsoft.com مراجعه نمایید.

مشاهده در اپ استور

به این مطالب هم نگاهی داشته باشید:

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 2 =