معرفی سرویس های اسنپ و تپ۳۰

امروز قصد مقایسه دو استارت آپ ایرانی در زمینه تاکسی رانی آنلاین را داریم که تقریبا بر سر زبان همگان افتاده است. این دو شرکت در نیمه دوم سال ۹۵ فعالیت خود را بطور چشمگیری در زمینه تاکسی رانی آنلاین در سطح شهر تهران آغاز کردند. فعالیت این سرویس های تاکسی رانی آنلاین توسط اپلیکیشن موبایل آنها صورت میگرید که کار با آنها بسیار ساده هست. در ادامه برای بررسی بیشتر اسنپ و تپ ۳۰ همراه ما باشید…

این مطلب تبلیغ نیست و هدف تنها معرفی شرکت های اسنپ و تپ۳۰ میباشد.

سرویس های بزرگ تاکسی رانی آنلاین

جالب است بدانید اگر امروزه شاهد فعالیت شرکت های اسنپ و اسنپ در ایران هستیم، قبل تر در کشور هایی مثل امریکا و آلمان این سیستم وجود داشت و پیاده سازی شده بود که یکی از معروفترین آنها را میتوان Uber دانست که از سال ۲۰۰۹ در کشور امریکا فعالیت دارد. با این حال اسنپ و تپ ۳۰ تنها یک پیاده سازی ایده شرکت های مشابه خارجی در ایران هستند.

معرفی سرویس های اسنپ و تپ30

طرز کار سرویس های تاکسی رانی آنلاین

همانطور که در ابتدای متن اشاره شد، طرز کار این سرویس ها توسط اپلیکیشن موبایلی هست که با نصب آنها، تعیین مبدا و مقصد میتوانید یک ماشین درخواست کنید. سپس برنامه با توجه به پارامتر هایی مانند مسافت، میزان ترافیک، آب و هوا و… هزینه دریافتی را به شما نمایش میدهد که اگر کد تخفیف (discount code) هم داشته باشید میتوانید آنرا در برنامه وارد کنید تا به میزان مشخصی تخفیف دریافت کنید.
شرکت ارائه دهنده خدمات تاکسی رانی آنلاین که در ایران اسنپ و تپ۳۰ هستند هم درخواست کاربر را به راننده های اطراف مسافر ارسال میکنند و اولین راننده ای که سفر را قبول کند، وظیفه جابجایی مسافر را خواهد داشت!

این مطلب هم بخوانید:  معرفی بازی هیجانی Star Wars

اولین سرویس تاکسی رانی آنلاین در ایران: اسنپ

اسنپ را به جرئت میتوان بعنوان اولین ارائه دهنده سرویس تاکسی رانی آنلاین در ایران دانست. در ادامه ویژگی های اسنپ و معرفی این سرویس توسط شرکت اسنپ را مشاهده میکنید:

  • دسترسی ساده و سریع
  • به صرفه و اقتصادی
  • نمایش زنده خودروها
  • برآورد هزیه سفر و امکان پرداخت آنلاین
دنبال یک راه ساده و سریع برای سفر‌های شهری هستید؟ اسنپ پل ارتباطی میان شما و رانندگان شهر تهران است. با اپلیکیشن اسنپ می‌توانید تمامی خودروهای اسنپ اطرافتان را به صورت زنده در نقشه ببینید و با مشخص کردن مبدا و مقصد، نزدیک‌ترین خودرو شما را به مقصد خواهد رساند. به همین سادگی!

و اما رقیب سرسخت اسنپ: تپ۳۰

تپ۳۰ هم که چندی پس از اسنپ فعالیت خود را آغاز کرد، دومین ارائه دهنده سرویس تاکسی رانی آنلاین در ایران شناخته میشود. در ادامه ویژگی های تپ۳۰ و معرفی این سرویس توسط شرکت تپ۳۰ را مشاهده میکنید:

  • راحتی در استفاده
  • قیمت مناسب
  • کیفیت ممتاز
  • امنیت بالا
تپسی (TAP30) سامانه هوشمند درخواست تاکسی است که در حال حاضر در شهرهای تهران و کرج و اصفهان و شیراز و تبریز و مشهد خدمات خود را ارائه می‌دهد. تپسی از طریق اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی، شما را با سفیران (رانندگان) مرتبط می‌سازد. شما به راحتی، با دو کلیک می‌توانید درخواست خودرو دهید و سفری با کیفیت، ایمن و ارزان را تجربه کنید.
اسنپ و تپ۳۰ را همین حالا دانلود کنید! (کد تخفیف کمی پایینتر)

تپ۳۰ نسخه iOS تپ۳۰ نسخه اندروید

اسنپ نسخه iOS اسنپ نسخه اندروید

این مطلب هم بخوانید:  معرفی برنامه کیبورد Word Flow
کد تخفیف برای اولین سفر با اسنپ و تپ۳۰!

 

برای دریافت تخفیف اسنپ، اینجا را کلیک کنید و توسط همین لینک اقدام به دانلود برنامه اسنپ کنید. همچنین برای دریافت تخفیف تپ۳۰، کد VR1CL3 را در قسمت “کد تخفیف و هدیه” برنامه وارد نمایید.

به این مطالب هم نگاهی داشته باشید:

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 19 =