معرفی بازی استراتژی و جذاب Dominations

Dominations نام یک بازی استراتژیک با گرافیکی خیره کننده است که توسط گروه بازسازی NEXON M خلق شده و در اپستور و گوگل پلی قرارگرفته است.

این بازی همانطور که از نام آن پیداست با سلطنت و فرمانروایی شما همراه خواهد بود.در ابتدای بازی شما باید یکی از ملیت های مختلف بازی را از میان ملیت های برتانیا (برتانیای کبیر) ، روم (سرزمین امپراطوران) ، چین (کشور آسمانی) ، آلمان (سرزمین همه مردمان) ، فرانسه (سرزمین فرانک ها) ، ژاپن (کشور آفتاب تابان) ، یونان (سرزمین فلاسفه) انتخاب نمایید و با این ملیت به بازی بپردازید. بدیهی است که با انتخاب هر یک از ملیت ها ، سربازان ، مکان های تاریخی ، ساختمان ها و غیره تغییر خواهد کرد و هیچکدام از ملیت ها مانند دیگری نخواهند بود.

معرفی بازی استراتژی و جذاب Dominations

بازی Dominations به گستردگی تاریخ بشریت است. جایی که بازیکن باید از انسان های نخستین شروع کرده و به زمان حال برسد و در راه خود عجایب هفتگانه را کشف و با شخصیت های مهم تاریخی از جمله اسکندر کبیر ، ناپلئون و غیره به مبارزه بپردازد.در این بازی شما با بدست آوردن خوراک و سکه  قلمرو خود را گسترش داده و به مبارزه با همسایگان خود و دفاع بپردازید.

 

برخی از ویژگی های مهم بازی استراتژیک Dominations

 

رهبران بزرگ

شما در ساختمان دانشگاه با رهبران بزرگ تاریخ بشریت از جمله داوینچی ، کاترین کبیر ، پادشاه سیجونگ ، سلطان سلادین ، سلطان سلیمان باشکوه و غیره آشنا شده و به ترویج علم در قلمروی خود میپردازید.

 

 

از عصر حجر تا عصر فضا

زمان شروع بازی از عصر حجر و انسان های نخستین می باشد و با شهری کوچک آغاز خواهد شد و شما با پیشرفت هایی که در بازی خواهید داشت این شهر کوچک را به یک شهر بزرگ و پررونق تبدیل کرده و با ساخت مکان های تاریخی مانند اهرام مصر ، کولوسئوم روم ، مجسمه آزادی ، تاج محل و بسیاری دیگر به این اهداف دست می یابید.

این مطلب هم بخوانید:  آقای عضله را زمین نزنید!

از دیگر ویژگی های این بازی میتوان به انتخاب ملیت ها ، انتخاب فرمانروایی ها ، افزایش شهرت ، پیوستن به یک اتحاد و همکاری برای شکست دشمنان، گرافیک فوق العاده بالا ، طراحی منحصر به فرد انیمیشن ها به همراه صداگذاری مهیج اشاره نمود.

بازی Dominations پیشنهادی ویژه از سایت آی نکست اپل برای طرفداران بازی های استراتژیک است. پس وقت را غنیمت شمرده و هم اکنون به جمع بازیکنان میلیونی این بازی بپیوندید و از آن لذت ببرید.

مشاهده در اپ استور

به این مطالب هم نگاهی داشته باشید:

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − هفت =